Genta po sjell duet me Feron

Mediale Vip

Genta po sjell duet me Feron

Më: 28 dhjetor 2020 Në ora: 20:23
Genta Ismaili dhe reperi Fero

Këngëtarja Genta Ismaili dhe reperi Fero po sjellin duet.

Burime të medias pranë dyshes, kanë bërë të ditur se kënga tashmë është gati, madje, nuk është larg as klipi.

Dy këngëtarët që vijnë nga i njëjti qytet, janë përfolur edhe më herët për një duet të mundshëm, pas një fotografie që rrodhi në Internet.

Sidoqoftë, detaje të tjera të projtektit nuk janë zbuluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat