“Amaneti i mërgimtarit”, kënga më e re nga Hekuran Krasniqi dhe Violeta Kukaj

Mediale Vip

“Amaneti i mërgimtarit”, kënga më e re nga Hekuran Krasniqi dhe Violeta Kukaj

Më: 29 dhjetor 2020 Në ora: 16:25
Hekuran Krasniqi dhe Violeta Kukaj

Artistët e njohur të skenës shqiptare, Hekuran Krasniqi dhe Violeta Kukaj, kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Amaneti i mërgimtarit”, mban titullin kënga e dyshes, të cilën e kompletuan edhe nga ana vizuale.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar këngëtari nga Prizreni, kurse në sint e kavall është përkujdesur Gentian Istogu.

Producimi po ashtu është bërë nga vet Hekuran Krasniqi.

Kënga siç edhe mban titullin u dedikohet mërgimtarëve, ndërsa tashmë është e lansuar në platformën YouTube.

Ky është bashkëpunimi i parë i tyre i cili mori reagime e komente të ndryshme, duke e cilësuar si një temë e qëlluar dhe mjaft prekëse.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat