Vesa Luma gati për vitin 2021, shijon ditët e verës në Zelandë të Re

Mediale Vip

Vesa Luma gati për vitin 2021, shijon ditët e verës në Zelandë të Re

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 14:19
Vesa Luma

esa është gati për vitin e ri.

Këngëtarja Vesa Luma prej kohësh jeton dhe vepron në Zelandë të Re, bashkë me bashkëshortin dhe djalin.

Artistja, nga atje publikon imazhe të shumta, përmes së cilave tregon se po e shijon në maksimum qëndrimin në atë vend.

Meqenëse vera sapo ka filluar në Zelandë, Vesa solli një fotografi nga plazhi, ku shihet e veshur me bikini.

“Gati për 2021”, shkruan këngëtarja, teksa duket se po e pret me padurim 2021-ën, duke shpresuar të jetë një vit i mbarë.

Në një postim tjetër, ajo tregoi se i bënë një dhuratë të bukur djalit, ku shkruan “Dhurata e Vitit te Ri per Lianin eshte disa dite. Nje experience e paharrushme afersia me token natyren lojrat,ujin ,qiellin ,yjet.. 🎄”. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat