“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë

Mediale Vip

“Më mungon si e çmendur”, Vesa Luma i dedikon këto fjalë emocionuese personit më të shtrenjtë

Më: 2 janar 2021 Në ora: 19:25
Vesa Luma

Vesa Lumës po i mungon shumë ky njeri.

Vesa Luma dhe Big Basta pritën vitin e ri në Zelandën e Re.

Ndërsa për shkak të pandemisë këtë vit ata festuan vetëm me djalin e tyre, Lian, por dihet se ata kanë ndjerë mungesën e familjarëve të tyre.

Së fundmi Vesa ka publikuar një video ku shihet duke i kënduar nënës së saj “Tumankuqe” së bashku me Lianin.

Ajo ka treguar se me të flet çdo ditë përmes rrjeteve sociale, por asaj i mungon takimi i vërtetë me të.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat