Vesa Luma paska qenë modele kur ishte fëmijë! Modele reviste madje

Mediale Vip

Vesa Luma paska qenë modele kur ishte fëmijë! Modele reviste madje

Më: 6 janar 2021 Në ora: 12:42
Vesa Luma

Ndonëse prej kohësh është zhvendosur në Zelandën e Re, Vesa Luma nuk harron të kthejë kokën pas duke rikujtuar shumë momente nostalgjike. I tillë ka qenë dhe ky i fundit ku këngëtarja ka sjellë ndër mend momentin e parë kur ka dalë para një aparati fotografik.

“Debutimi im i parë. Nuk e di sa vjeçe mund të kem qenë, ndoshta sa Liani tani, kur babi më mori të bëj sesionin e parë para aparatit profesional. Nuk ia kisha idenë pse po fotografohesha.

Aq më pak për një vëllim shkollor, por e desha kamerën dhe siduket më deshi ajo mua. Kujtime të mrekullueshme”, ka shkruar Vesa krah fotove të fëmijërisë.

Që prej zhvendosjes në Zelandën e Re, Vesa është bërë shumë nostalgjike e mes shumë emocionesh ajo dhe Big Basta kanë pohuar se i mungon shumë vendi i tyre, pavarësisht se për të krijuar një të ardhme më të mirë për Luanin, iu desh të merrnin këtë vendim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat