Njihuni me Donikën, vajzën e ish-komandantit të UÇK-së, që ju mahnit me pamje

Mediale Vip

Njihuni me Donikën, vajzën e ish-komandantit të UÇK-së, që ju mahnit me pamje

Nga: N.Sh Më: 9 janar 2021 Në ora: 11:18
Donika dhe Rexhep Selimi

Donika Selimi është vajza e ish komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe ish ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit, shkruan Gazeta “Bota sot”.

Bukuroshja nga Drenica, është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku për publikun, apo ndjekësit e saj poston mjaftë shpesh fotografi, duke treguar hiret e saja.

Donika përveç që karakterizohet me një pamje tejet të bukur, ajo ka gjithashtu edhe linjat trupore tejet seksi.

Fotografitë e saja tregojnë jetën luksoze që ajo bën.

Veturat e shtrenjta nuk mungojnë.

Disa prej tyre ne do i shfaqim për lexuesit tanë.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat