Fejohet nipi i Anton Qunit

Mediale Vip

Fejohet nipi i Anton Qunit

Më: 9 janar 2021 Në ora: 13:34
Fejohet nipi i Anton Qunit

Ministri i Forcave të Sigurisë së Kosovës, Anton Quni ka pas festë mbrëmë.

Kjo pasi nipi i tij, Alberti, është fejuar.

“Babi të dëshiron shumë fat në jetë. Paqi jetë të gjatë dhe të lumtur. Urime”, ka shkruar Quni.

Image
Fejohet nipi i Anton Qunit

Ai ka shpërndarë edhe disa foto nga festa e bërë me rastin e fejesës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat