E quajti “larask”, “pulë e lagur” Mevlani i kërkon falje, ky ishte reagimi i Sindit

Mediale Vip

E quajti “larask”, “pulë e lagur” Mevlani i kërkon falje, ky ishte reagimi i Sindit

Më: 11 janar 2021 Në ora: 09:07
Mevlan Shabani dhe Sindi

Në edicionin e radhës të emisionit “Përputhen Prime”, ndodhën situata të reja.

Për shkak të ofendimeve të njëpasnjëshme nga konkurrenti Mevlan Shabani drejtuar Sindit u bë një debat diskutimesh.

Në edicionet e kaluara dhe në takimet që kishin së bashku, dyshja nuk është se e kanë kaluar edhe aq mirë pasi që Mevlani ka bërë disa veprime jo edhe të mira drejt Sindit.

Përveç vonesës në takim, ai edhe e ka ofenduar duke i venë emra të ndryshëm. Megjithatë, në “Përputhen Prime”, Mevlani kërkoi falje publikut dhe Sindit por kjo e fundit nuk e pranoj kërkim-faljen e tij me arsyetimin se e ka tepruar dhe nuk e konsideron as si njeri.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat