Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me këto foto duke theksuar të pasmet

Mediale Vip

Trejsi Sejdini provokon ndjekësit me këto foto duke theksuar të pasmet

Më: 11 janar 2021 Në ora: 22:47
Trejsi Sejdini

Trejsi Sejdini ka ndarë disa imazhe joshëse.

Ish-Miss Shqipria, Trejsi Sejdini, është ndër emrat më të komentuar në botën e showbizit.

Ajo përmes llogarisë së Instagramit ka publikuar disa fotografi ku shihet duke provokuar me të pasmet e saja.

Trejsi në fotografitë shihet e veshur me rroba të zeza të cilat i rrijnë të ngjitura pas trupit dhe i theksojnë linjat trupore seksi.

Ndjekësit e Trejsit vërshuan me komente pozitive për modelen duke i pëlqyer mjaft shumë fotografitë.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat