Arta Bajram pozon e lumtur pranë bashkëshortit, kalon kohë me familje

Mediale Vip

Arta Bajram pozon e lumtur pranë bashkëshortit, kalon kohë me familje

Më: 13 janar 2021 Në ora: 17:38
Arta Bajrami me familje

Këngëtarja ka pozuar e lumtur me familjen e saj.

Ajo ka publikuar fotografi dhe video në Instagram bashkë me vajzat dhe bashkëshortin

Arta Bajrami ka zgjedhur të ndaj me ndjekësit imazhe nga vendi se ku janë duke qëndruar.

Çifti ka zgjedhur të kaloj disa ditë në një vend malor me borë.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat