2 milionë për ‘A m’don’

Mediale Vip

2 milionë për ‘A m’don’

Më: 14 janar 2021 Në ora: 16:23
Dafina Dauti

‘A m’don’ quhet një nga këngët që këngëtarja Dafina Dauti ka lansuar vitin që e kemi lënë pas.

Kjo këngë është në bashkëpunim me Durim Morinën dhe po pëlqehet nga publiku.

Kjo gjë dëshmohet edhe përmes kanalin Youtube.

Projekti ka kaluar shifrën e 2 milionë klikimeve dhe po pëlqehet e po komentohet shumë.

Madje, këngëtarja në Instastory publikon shpesh video ku shihen ndjekësit e saj duke e dëgjuar këtë projekt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat