Masazh e përkëdhelje në takim, Fatjoni bën deklaratën e fortë: Ana mund të hyjë në zemrën time

Mediale Vip

Masazh e përkëdhelje në takim, Fatjoni bën deklaratën e fortë: Ana mund të hyjë në zemrën time

Më: 14 janar 2021 Në ora: 19:25
Fatjon Kuqari dhe Ana Kauri

Fatjoni dhe Ana kanë zhvilluar tjetër takim dhe ishin shumë të afërt.

Ana Kauri dhe Fatjon Kuqari javët e fundit janë përafruar, pas disa takimeve që kishin bashkë.

Sot, dyshja zhvilluan takimin e radhës, në të cilin ata u panë më të afërt me njëri-tjetrin, ndërsa nuk munguan deklaratat interesante.

Në atë takim nuk munguan masazhet, përkëdheljet e dënimet mes Anës dhe Fatjonit, meqë rast ky i fundit nuk hezitoi edhe ta largonte bluzën.

Ndërsa, Fatjoni befasoi të gjithë në studio teksa deklaroi se Ana mund të hyjë në zemrën e tij.

Megjithatë mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë në takimet e radhës mes tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat