I kërkon kohë Anës? Fationi habit me pytjen që i bën asaj

Mediale Vip

I kërkon kohë Anës? Fationi habit me pytjen që i bën asaj

Më: 14 janar 2021 Në ora: 19:41
Fatjon Kuqari dhe Ana Kauri

Në puntatën e sotme të “PërPuthen” po transmetohet takimi i katërt mes Anës dhe Fationit, ndërsa duket se ata të dy po afrohen gjithnjë e më shumë me njëri tjetrin.

Megjithatë, që në fillim të takimit, Fationi çuditi pak, ndërsa i tha Anës se “pse nuk na le kohë të dyve, por direkt pas takimit të tretë, direkt të katërtin”.

Ndërsa Ana iu përgjigj se kërkon të krijojë afrimitet, për të parë nëse shkojnë bashkë apo jo.

“Dua të krijoj afrimitet me ty, të shoh, shkojmë apo nuk shkojmë”, tha ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat