Ariana Grande lanson remixin “34+35” me Doja Cat dhe Megan Thee Stallion

Mediale Vip

Ariana Grande lanson remixin “34+35” me Doja Cat dhe Megan Thee Stallion

Më: 14 janar 2021 Në ora: 22:11
Ariana Grande

Ariana Grande do të lansojë remixin e ri të “34+35” bashkë me Doja Cat dhe Megan Thee Stallion, të enjten, ka njoftuar vetë ajo.

Grande e paralajmëroi një gjë të tillë dje, me një videoklip që tregonte tri vajzat në figura vizatimore, shkruan NME.

Figura e mesit ishte Ariana, ndërsa dy të tjerat ishin shënuar me pikëpyetje.

Më pas, këngëtarja zbuloi se vajzat misterioze ishin Doja Cat dhe Megan Thee Stallion.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat