Engjëllushes t’ia shohim buzët, telefonin, apo…?

Mediale Vip

Engjëllushes t’ia shohim buzët, telefonin, apo…?

Më: 15 janar 2021 Në ora: 10:57
Engjellusha

Vajza e vogël e këngëtares Shyhrete Behluli, Engjellusha, po e ndjek rrugën e muzikës, madje suksesshëm.

Engji nuk e ka ndërmend të ndalet, bile nuk po e dorëzon as pandemia, pasi edhe në këtë kohë sfiduese ka sjell këngë hite.

Engjellusha shpesh komentohet edhe për gjera që nuk lidhen drejtpërdrejt me muzikën.

Jeta e saj private, pamja dhe ndryshimet e shpeshta, por edhe stili i te veshurit shpesh bëjnë përshtypje.

Në këtë foto ka shumë detaje për tu parë: veshja, buzët e kuqe, syzet, telefoni, etj.

Varet ju çka zgjidhni të shihni më parë!

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat