Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj

Mediale Vip

Eleminimi i Arianës nga “Love Story”/ Suela dhe Enxhell flasin pas largimit të saj

Më: 15 janar 2021 Në ora: 11:37
Ariana, Suela, Enxhell

Ariana ishte konkurrentja e cila u eleminua nga Saimiri mbrëmjen e të hënës në emisionin Love Story.

Pas takimit të nxehtë me Saimirin, miqësia e treshes, Ariana, Suela dhe Enxhëll pati një krisje, pasi dy vajzat shprehën xhelozinë e tyre ndaj Arianës.

Por pas largimit të Arianës, Suela dhe Enxhell kanë folur në Daily Love , duke treguar mendimin e tyre për eleminimin e saj.

“Arianës dua t’i them që e kam shumë xhan dhe do mbetet mikeshë e mirë tek unë. I uroj shumë suksese, fat dhe të bëjë sa më shumë lekë”- u shpreh Suela.

“Unë me Arianën kam patur miqësi që në fillim dhe nuk e kam parë me syrin e konkurrentes. E shoh si motër se na jep dhe ndonjë mendim meqë është më e rritur. I uroj fat dhe gjithë të mirat sepse ka vërtet një zemër të madhe”-tha Enxhëll.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat