Lidhja me Redian Rrajën/ Kejvina Kthella nuk e “vret” mendjen, nxjerr videon seksi

Mediale Vip

Lidhja me Redian Rrajën/ Kejvina Kthella nuk e “vret” mendjen, nxjerr videon seksi

Më: 15 janar 2021 Në ora: 11:57
Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka qenë në qendër të vëmendjes në media, për shkak të lidhjes së saj me nipin e me nipin e deputetit të PS-së, Redian Rraja, i cili dyshohet si një nga autorët e atentatit ndaj kryeprokurorit të Durrësit Arjan Ndoja.

Së fundi ajo ka dhënë deklaratën e saj në lidhje me ngjarjen dhe Redianin ku është shprehur se:

“… Herën e fundit që jam takuar me Redjanin ka qenë ditë e enjte, datë 31.10.2019. Rreth orës 22:00 të mbrëmjes unë ndodhesha në banesë dhe ka ardhur Redjani. Kemi qëndruar gjatë natës së bashku dhe në mëngjes, më datë 01.11.2019, rreth orës 10:30 unë jam larguar për në punë, ndërsa Redjani qëndroi në banesë. Kam komunikuar gjatë ditës me të disa herë dhe ai është larguar nga banesa dhe kishte shkuar në Durrës me disa miq të tij.

Ishin duke pirë diçka me sa më tha ai, por nuk di detaje me saktësi. Dua të them se unë kam komunikuar thuajse çdo ditë me Redjanin në telefon, por nuk jemi takuar. Me sa mbaj mend, ditën e shtunë, më datë 02.11.2019, kur kam komunikuar në telefon,  Redjani më ka thënë se ishte jashtë shtetit.

Po kështu, edhe ditën e diel, më datë 03.11.2019 kemi komunikuar normalisht rreth orëve të paradites dhe thjeshtë kemi bërë bisedë normale. Unë komunikoj nëpërmjet telefonit tim, me numër 06924 XXXXX, Redjani disponon numrin e telefonit 06920 XXXXX”.

Së fundi, Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me videon seksi të publikuar në rrjetet sociale.

Ajo tregon linjat e saj bombastike dhe krahas videos shkruan: “Reagimi i parë, tronditës.”

Për më tepër shihni videon e mëposhtme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat