Ku po qëndrojnë Genta me partnerin gjatë kësaj periudhe?!

Mediale Vip

Ku po qëndrojnë Genta me partnerin gjatë kësaj periudhe?!

Më: 15 janar 2021 Në ora: 13:57
Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Genta Ismajli ka kohë që nuk po jeton në Kosovë.

Që prej lidhjes së saj me Ustan, Genta ka zgjedhur Zvicrën për të qëndruar.

Vizitat e saj drejt Kosovës këtë periudhë kanë qenë jo të shpeshta, teksa akoma nuk dihet nëse çifti janë zhvendosur atje apo është një lokacion i përkohshëm për shkak të pandemisë.

Në anën muzikore, është paralajmëruar një duet me një artist turk por që akoma nuk ka një datë të publikimit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat