Me Atdheun apo Andin, me kë do të karantinohej Shqipja?

Mediale Vip

Me Atdheun apo Andin, me kë do të karantinohej Shqipja?

Më: 17 janar 2021 Në ora: 09:36
Shqipe Hysenaj

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu ka përgjigjur Shqipe Hysenaj.

Në 60 sekonda, ajo tregoi shumëçka.

Me kë do të karantinohej, çka i mbeti borxh Mevlani, kur e humbi virgjërinë.

Dhe a i kanë shkruar të famshmit në Instagram?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat