E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes

Mediale Vip

E fejuara e Shpat Kasapit sjell foto nga dhoma e fjetjes

Më: 17 janar 2021 Në ora: 22:26
Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij

Siç dihet tashmë, këngëtari Shpat kasapi është fejuar dhe duket mjaftë i lumtur në krahët e të dashurës së tij.

Shpati, në të 30-tat e ka gjetur fatin e jetës dhe shpesh po tregon se është i lumtur me të përzgjedhurën.

E, Selvija, tashmë ka nisur të bëhet e popullarizuar dhe më e ndjekur në Instagram, ku kohë pas kohe poston foto e video.

Bukuroshja zeshkane, sapo na ka futur edhe brenda dhomës së fjetjes. E rregulluar deri në detaje, me gjasë ajo po dilte diku me njeriun e zemrës.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat