“Në gjueti”, komedia e radhës nga Sevdai Radogoshi

Mediale Vip

“Në gjueti”, komedia e radhës nga Sevdai Radogoshi

Më: 18 janar 2021 Në ora: 15:59
“Në gjueti”, komedia e radhës nga Sevdai Radogoshi

Ai do lansojë së shpejti diçka nga humori i tij.

Sevdai Radogoshi, do publikoi skeçin e ri humoristik bashkë me djalin e tij Bimin.

Në rolet e tyre si “Zemërnia” dhe “Gazuzi” do publikojnë komedinë “Në gjueti”. Ishte Sevdai Radogoshi i cili njoftoi fansat përmes një postimi në Instagram duke publikuar nga prapaskenat e xhirimeve.

Ndryshe, kjo nuk është komedia e parë që dyshja publikojnë dhe argëtojnë publikun me humorin e tyre.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat