Një tjetër këngë e re paralajmërohet nga 2 Ton

Mediale Vip

Një tjetër këngë e re paralajmërohet nga 2 Ton

Më: 18 janar 2021 Në ora: 16:11
2 Ton

Këngëtari së shpejti do lansojë projektin e ri.

Në Instagram, ai publikoi një postim me të cilin zbuloi se edhe pak ditë do të mund ta dëgjojmë këngën e tij në YouTube.

Projekti i fundit i këngëtarit është “Gota” të cilin e ka publikuar në fillim të muajit dhjetor dhe u pëlqye jashtëzakonisht shumë nga fansat.

Ndryshe, 2 Ton është aktiv me projekte muzikore dhe të gjitha pothuajse arrin t’i shndërrohen në hite.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat