Kylie Jenner vishet nga stilistët shqiptarë

Mediale Vip

Kylie Jenner vishet nga stilistët shqiptarë

Më: 18 janar 2021 Në ora: 21:10
Kylie Jenner

Kylie Jenner njihet si një ndër femrat më të njohura në botë.

Ylli televiziv sjell trende të reja dhe çfarëdo që ajo vesh bëhet artikulli më i shitur i momentit, gjithnjë shumë stil në të veshur dhe nuk zhgënjen me zgjedhjet e saj.

Teksa së fundmi ajo ka surprizuar mjaft shumë fansat e saj shqiptar, duke pozuar para pasqyrës, Kylie shihej e veshur me pantallona dhe bluzë të bardhë.

Pantallonat e saj janë nga stilistë shqiptarë të firmës “Street style jeans”, të cilët publikuan një video në rrjetet sociale duke ndarë lajmin e bukur me ndjekësit e tyre.

StreetStyleJeans është themeluar në vitin 2015 nga stilistë shqiptarë dhe është një firmë mjaft e veçantë nga të tjerët sepse ata marrin xhinse të vjetra dhe i përshtatin me trendet e fundit, madje edhe i personalizojnë veshjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat