Fjolla Morina publikon foton intime me biznesmenin 11 vjet më të ri: Kjo është ajo që dua të bëj me ty

Mediale Vip

Fjolla Morina publikon foton intime me biznesmenin 11 vjet më të ri: Kjo është ajo që dua të bëj me ty

Më: 19 janar 2021 Në ora: 00:44
Fjolla Morina dhe biznesmeni Fisnik Syla

Bashkëshorti i këngëtares së njohur Fjolla Morina, biznesmeni Fisnik Syla, ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të.

Me këtë rast, këngëtarja Morina i ka organizuar atij një festë me familjarët dhe rrethin e ngushtë të të afërmve

Imazhet nga festa luksoze, Fjolla i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke marrë pëlqimet e komente të shumta nga ndjekësit.

Image

Së fundmi, Fjolla publikoi disa imazhe më intime të realizuara gjatë festës, ku çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje të zjarrtë njëri-tjetrit.

Në mbishkrimin e fotografisë, interpretuesja ajo shkruan: Kjo është ajo që dua të bëj me ty gjithmonë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat