Mbrëmja i dedikohet vetëm Viktorias, Rudina Dembacaj zbulon rutinën e saj

Mediale Vip

Mbrëmja i dedikohet vetëm Viktorias, Rudina Dembacaj zbulon rutinën e saj

Më: 21 janar 2021 Në ora: 15:15
Rudina Dembacaj dhe Viktoria

Rudina Dembacaj ka ndarë një moment shumë të këndshëm me vajzën e saj, Viktorian.

Aktorja e njohur ka publikuar dy video teksa i lexon së voglës një libër, e ndërkohë e pyet për kafshët që shfaqen aty.

Momenti i këndshëm duket sikur është rutinë për aktoren.

Pavarsisht gjithë angazhimeve si një grua në karrierë, koha dedikuar së voglës së saj është mjaft e rëndësishme për Rudinën.

Me këtë rast ajo na zbuloi edhe një mënyrë për t’i vënë më shpejt fëmijët në gjumë. Momentet e dedikuara ndaj tyre në mbrëmje mund të kthehen në synim për çdo nënë dhe leximi i librave do ju ndihmojë të krijoni kujtime të bukura.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat