Pëlqehet kënga e re e Yll Limanit, këngëtari premton se nuk do të ndalet

Mediale Vip

Pëlqehet kënga e re e Yll Limanit, këngëtari premton se nuk do të ndalet

Më: 21 janar 2021 Në ora: 17:36
Yll Limani

Yll Limani paralajmëron edhe të tjera këngë këtë vit.

Këngëtari Yll Limani mbrëmë publikoi projektin e parë muzikor për vitin 2021.

“Kur t’kujtohet”, titullohet projekti i ri muzikor i Yllit, të cilin edhe kësaj radhe e sjell në zhanrin baladë.

Për pak orë nga publikimi, kënga u prit mirë nga fansat dhe artisti ka marrë komente të shumta pozitive, andaj falënderon publikisht ata për suksesin.

Teksa falënderoi edhe bashkëpunëtorët për këtë këngë, Ylli tha se 2021-ta do të jetë ‘bombë’.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat