Don Xhoni shpërblehet nga YouTube

Mediale Vip

Don Xhoni shpërblehet nga YouTube

Më: 22 janar 2021 Në ora: 22:05
Don Xhoni

Sukseset nuk po ndalen për Don Xhonin.

Reperi Don Xhoni e filloi në mënyrën më të mirë vitin 2021.

Teksa po shijon suksesin e këngës “Kokaina”, freestyle i tij ‘shpërtheu’ edhe në tregun e huaj.

Freestyle është bërë viral dhe së fundi u shpërnda edhe nga faqja e njohur e “Ellen Tv Show”.

Së fundi, ai është shpërblyer nga YouTube pasi arriti 100 mijë subscribers, brenda pak kohësh.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DON XHONI (@don_xhoni)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat