Shiu ndryshon Ermalin dhe Ami e pëlqen kështu. Po ju?!

Mediale Vip

Shiu ndryshon Ermalin dhe Ami e pëlqen kështu. Po ju?!

Më: 23 janar 2021 Në ora: 11:31
Ermali dhe Ami

Fundjava me shi e ka pozicionuar Ermalin dhe Amin në këndin e tyre të preferuar të shtëpisë.

Aty ku me melodinë e pianos kanë shijuar pamjen e shiut pas dritares së bashku.

Këto momente qetësie i ka ndarë në fakt Ami, e cila është gjendur krah bashkëshortit të saj, e duke vjedhur kështu këtë moment në telefon e ka ruajtur si një kujtim të një të premteje janari.

Nëse deri më tani jeni mësuar ta shikoni Ermalin tejet energjik, e hera herës duke improvizuar skena humori edhe me fëmijët, duhet t’i hidhni një sy edhe Ermalit pranë pianos, i qetë e mendueshëm pranë më të dashurve të tij.

Dhe na thoni, cili version i tij ju pëlqen më shumë?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat