Stresi zbulon se në cilin vend do ta promovojë albumin “Archimed”

Mediale Vip

Stresi zbulon se në cilin vend do ta promovojë albumin “Archimed”

Më: 23 janar 2021 Në ora: 15:09
Stresi

Stresi flet për koncertet që do t’i mbajë pas pandemisë.

Ashtu sikurse të gjithë artistët e tjerë, edhe Stresi tash e një vit është pasiv me koncerte.

Por, pavarësisht kësaj, ai nuk u ndal për projektet e reja muzikore, për të cilat ka punuar shumë.

Përmes një postimi në Instagram, reperi tregoi se në cilin vend do ta bëjë promovimin e albumit “Archimed”.

Image

“Po, në qytetin e Londrës, ku do të promovohet “Archimed”, ka shkruar Stresi.

Kënga e fundit e Stresit titullohet “Mahallë” dhe vjen në bashkëpunim me reperin Stresi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat