Vesa Luma sjell pamje nga pushimet, shijon ditët e verës në Zelandën e Re

Mediale Vip

Vesa Luma sjell pamje nga pushimet, shijon ditët e verës në Zelandën e Re

Më: 23 janar 2021 Në ora: 16:37
Vesa Luma

Vesa po shijon ditët e nxehta mjaft shumë.

Këngëtarja Vesa Luma tash e sa kohë jeton dhe vepron në Zelandë të Re, së bashku me djalin dhe bashkëshortin.

Vesa publikon imazhe të shumta nga atje, përmes së cilave tregon se po e shijon në maksimum qëndrimin në Zelandë të Re.

Meqenëse tani atje ka filluar stina e verës tashmë, artistja sjell vazhdimisht pamje se si po e shijon stinën atje.

Së fundmi ajo ndau disa video dhe fotografi ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj në një pishinë.

Image
Image

Vesa së fundmi ka paralajmëruar se do të sjell projekte të rikthehet në skenë me projekte të reja muzikore për vitin 2021

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat