“Janë personazhet më fallco që njoh!”, Shqipe Hysenaj sulmon Ana 1 dhe Tean

Mediale Vip

“Janë personazhet më fallco që njoh!”, Shqipe Hysenaj sulmon Ana 1 dhe Tean

Më: 23 janar 2021 Në ora: 21:16
Shqipe Hysenaj

Shqipe Hysenaj herë pas here merr vëmendjen me pretendimet se se ajo tregon të palarat për konkurrentët aktual dhe emisionin.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka folur për jetën private, i kërkoi falje publike babait të saj, tregoi për djalin që  e zhgënjeu, si edhe tha disa të zeza për Ana Lleshin dhe Tea Trifonin.

E pyetur se cilat janë personazhet më ‘fake’ (fallco) të showbizit shqiptar, ajo u shpreh se personazhet publike që unë njoh mirë janë ata të “Për’puthen”. Dhe mes tyre veçoi Tea dhe Ana 1. Për këtë të fundit tha se historinë e familjes ia ka treguar ndryshe asaj dhe ndryshe publikut. Kurse për Tean tha se ka fjalor të papërshtatshëm.

Në prapaskenë nuk janë aspak siç dalin në ekran. Tea ka një fjalor shumë te pisët, ndërsa Ana është komplet  e pafytyrë. Ndryshe ma tha mua historinë e familjes së saj në fillim, ndryshe e tha në publik.

Shqipja po ashtu është rrëfyer edhe rreth një histori dashurie, duke treguar se djali në fjalë, nuk ka qenë i sinqertë me të.

Ka ndodhur kur isha 20-vjeç. Kisha lidhje me një djalë që mashtronte shumë. Ishte i tmerrshëm. Ai më mësoi t`i kapja mashtrimet në ajër. Pavarësisht se e bëja zap, prap nuk hoqi dorë nga mashtrimet.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat