Reperja e njohur tregon pamjen e saj në fund të shtatzënisë

Mediale Vip

Reperja e njohur tregon pamjen e saj në fund të shtatzënisë

Më: 23 janar 2021 Në ora: 21:41
Gjira Kajtazi

Gjira Kajtazi është në pritje të fëmijës së dytë, ndërsa nuk i kursen fotografitë me barkun e rrumbullakosur.

Ajo shpesh herë publikon foto dhe video duke pozuar me barkun e fryrë dhe duket se tashmë pritjes thuajse i erdhi fundi.

Në një postim të bërë së fundmi ajo zbuloi se këto janë ditët e fundit të shtatzënisë dhe me humor tha se nuk e di se a po ua kujton njerëzve një tigër apo një balenë.

“Grrr … A jom far tigri … apo balenë ?”, shkroi Gjira në mbishkrimin e videos ku shihet e veshur me një fustan me dizenjo tigri.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gjira (@gjirakajtazi)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat