Leonita publikon barkun e fryrë nga dhoma e gjumit

Mediale Vip

Leonita publikon barkun e fryrë nga dhoma e gjumit

Më: 23 janar 2021 Në ora: 22:16
Leonita Lekaj

Dyshja simpatike Granit e Leonita Xhaka pritën të bëhen prindër për herë të dytë.

Nuk janë të pakta publikimet që i bëjnë në rrjetin social, duke dëshmuar dashurinë dhe respektin që kanë për njëri tjetrin.

Edhe Leonita duke qenë tejet e afërt me ndjekësit e saj, së fundmi ndau një imazh nga dhoma e gjumit duke treguar barkun e fryrë.

E veshur në të bardha, ajo po duket engjëllore.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat