Shqipja kërcënon Tean, thotë se ka qenë çifti me njërin nga protagonistët

Mediale Vip

Shqipja kërcënon Tean, thotë se ka qenë çifti me njërin nga protagonistët

Më: 24 janar 2021 Në ora: 13:49
Tea dhe Shqipja

Ish-protagonistja e “Përputhen” vazhdon me deklarata të padëshiruara për konkurrentët.

Shqipja sapo ka publikuar edhe një postim në Instagram e cila si pikësynim ka Tean.

Ajo tha se ka fakte për një raport si çift mes Teas dhe Beartit kur ky i fundit ka qenë pjesë e emisionit.

“Për këdo që ka dyshime çifti i vërtetë prapa skenave, por nuk dua të nxjerr foto private”, tutje Shqipja shton se sonte do publikoi diçka që sipas saj ia vlen të presim.

Image

Ndryshe, sonte do jetë në transmetim “Përputhen Prime” që do diskutohet për debatet dhe të pathënat e javës së kaluar në emision.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat