“S’pat qare pa m’puth pak”, Anita ndan foton romantike me Ramushin

Mediale Vip

“S’pat qare pa m’puth pak”, Anita ndan foton romantike me Ramushin

Më: 24 janar 2021 Në ora: 15:22
Anita dhe Ramush Haradinaj

Anita ka ndarë foto nga momente intime me Ramushin.

Anita Haradinaj në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi në krahët e bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.

“Spat qare pa m’puth pak”, ka shkruar Anita.

Para pak ditësh, në një emission televiziv Anita kishte folur rreth marrëdhënies së saj me bashkëshortin.

Ajo kishte ndarë edhe disa nga momentet romantike në mes tyre, ku kishte treguar për mënyrat se si e përkëdhel Ramushi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat