Selena Gomez do reklamoi koleksionin e ri të markës së njohur

Mediale Vip

Selena Gomez do reklamoi koleksionin e ri të markës së njohur

Më: 24 janar 2021 Në ora: 15:55
Selena Gomez

Ajo foton e radhës e ka shkrepur për markën “Puma”.

Këngëtarja ka një kontratë bashkë me markën e njohur dhe shpeshherë reklamon atletet e saj.

Së fundi, ka pozuar pranë makinës luksoze “Mercedes” me veshjen me ngjyrë të zezë. Selena, ka zgjedhur pantolla të shkurtër dhe një duks teksa ka mbathur atletet e markës “Puma”.

Ajo ka zbuluar se “Puma” së shpejti do lansojë koleksionin e ri të atleteve.

Ndryshe, artistja e njohur është duke punuar për realizimin e një filmi ku do ketë njërin nga rolet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat