“Dashuri dhe shumë seks”, Angela Martini sapo zbuloi sekretin e një marrëdhënie të shëndetshme

Mediale Vip

“Dashuri dhe shumë seks”, Angela Martini sapo zbuloi sekretin e një marrëdhënie të shëndetshme

Më: 24 janar 2021 Në ora: 19:08
Angela Martini

Angela Martini ka zbuluar si e mban martesën e saj të shëndetshme.

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Modelja e njohur ka zbuluar sekretin e lidhjes së shëndetshme përmes intervistë virtuale me ndjekësit e saj, të cilët i kanë kërkuar çelësin e suksesit në një lidhje dashurie.

“Dashuri e vërtetë dhe shumë seks”, ka shkruar Angela.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat