Emrat më të pazakontë që të famshmit kanë zgjedhur për fëmijët e tyre

Mediale Vip

Emrat më të pazakontë që të famshmit kanë zgjedhur për fëmijët e tyre

Më: 24 janar 2021 Në ora: 19:18
Beyonce

Të famshmit shpesh zgjedhin uniken kur bëhet fjalë për fëmijët e tyre: marrim si shembull Ed Sheeran dhe partneren e tij, Cherry Seaborn, të cilët e quajtën vajzën e tyre të porsalindur Lyra Antarctica.
 
Megjithatë gjithë emrat e tjerë duken normal në krahasim me emrin më të pazakontë të fëmijës së Elon Musk dhe Grimes- X Æ A-12
Në një podcast Elon Musk shpjegoi se shqiptohet 'X-Ash'.
 
Po hedhim një vështrim mbi disa prej emrave më të habitshëm të bebeve të të famshmëve.

Rhodes Robert
Fëmija i: Emma Roberts dhe Garrett Hedlund

Lyra Antarctica
Fëmija i: Ed Sheeran dhe Cherry Seaborn

Daisy Dove
Fëmija i: Orlando Bloom dhe Katy Perry

X Æ A-12
Fëmija i: Elon Musk dhe Grimes

Raddix
Fëmija i: Cameron Diaz dhe Benji Madden

Gravity
Fëmija i: Lucky Blue Smith dhe Stormi Bree

Kal-El
Fëmija i: Nicolas Cage dhe Alice Kim

Blue Ivy
Fëmija i: Jay Z dhe Beyoncé

Rosalind Arusha Arkadina Altalune Florence
Fëmija i: Arpad Busson dhe Uma Thurman

Bear Blu
Fëmija i: Christopher Jarecki dhe Alicia Silverstone

Kulture Kiari
Fëmija i: Cardi B dhe Offset

Moroccan and Monroe
Fëmijët e: Nick Cannon dhe Mariah Carey

Apple
Fëmija i: Chris Martin dhe Gwyneth Paltrow

Suri
Fëmija i: Tom Cruise dhe Katie Holmes

Exton
Fëmija i: Robert Downey, Jr., dhe Susan Downey

North, Saint, and Chicago
Fëmijët e: Kanye West dhe Kim Kardashian

Bingham
Fëmija i: Matt Bellamy dhe Kate Hudson

Poppy Honey Rosie, Daisy Boo Pamela, Buddy Bear, and Petal Blossom Rainbow
Fëmijët e: Jamie Oliver dhe Juliette Norton

Maddox and Shiloh
Fëmijët e: Brad Pitt dhe Angelina Jolie 

Tennessee
Fëmija i: Jim Toth dhe Reese Witherspoon

Memphis Eve
Fëmija i: Bono dhe Ali Hewson

Autumn, Sonnet, and True
Fëmijët e: Forest Whitaker dhe Keisha Nash Whitaker

Stormi
Fëmija i: Kylie Jenner dhe Travis Scott

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat