Korab Jetishi uron nënën me rastin e ditëlindjes

Mediale Vip

Korab Jetishi uron nënën me rastin e ditëlindjes

Më: 24 janar 2021 Në ora: 19:33
Korab Jetishi me nënën

Këngëtari ka uruar nënën me një postim në rrjete sociale.

Sot feston ditëlindjen bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Shkëlzen Jetishi.

Djali i tyre, Korab Jetishi, gjithashtu një këngëtar i njohur ka postuar një foto me nënën duke e uruar atë në ditën e saj të veçantë.

“Urime nena ime me e shtrejta ne bote ditelindjen, te uroj nga zemra shendet dhe jete te gjate.”, shkroi ai në mbishkrimin e fotografisë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat