Jennifer Lopez tërheq vëmendjen e madhe përmes veshjes së ngushtë, në fokus të pasmet

Mediale Vip

Jennifer Lopez tërheq vëmendjen e madhe përmes veshjes së ngushtë, në fokus të pasmet

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:33
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez në mbarë botën komentohet për tiparet e bujshme trupore.

Për të arritur një gjë të tillë, artistja e njohur stërvitet në masë të madhe në palestër.

51-vjeçarja gjatë ditës së sotme (e diel) është fotografuar duka dalë nga palestra, teksa shihej me veshje sportive.

Padyshim që asaj iu vunë re të pasmet e formësuara, përfshirë edhe këmbët e tonifikuara.

Flokët i kishte të lidhura lartë kokës, ndërsa fytyrën e kishte mjaft të mbuluar përmes maskës dhe syzeve.

Për t’i shtuar pak elegancë dukjes, Jlo vendosi që të marrë edhe një çantë të firmës ‘Birkin’.

Sa I përket jetës private, Lopez për të dytën herë ka shtyrë martesën me Alex Rodriguez, për shkak të pandemisë coronavirus.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat