Afërdita Dreshaj poston fotot duke shijuar pushimet në Miami

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj poston fotot duke shijuar pushimet në Miami

Më: 24 janar 2021 Në ora: 23:58
Afërdita Dreshaj poston fotot duke shijuar pushimet në Miami

Së fundmi Afërdita zgjodhi Miamin për të pushuar.

Afërdita dhe bashkëshorti i saj çek Jakub Kindl, kanë nisur pushimet e reja për vitin 2021.

Modelja udhëtoi bashkë me bashkëshortin e saj drejt Miamit për të pushuar pak javë para se të sjell në jetë djalin e tyre.

Edhe pse është në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita vazhdon të qëndrojë në formë të mirë dhe nuk e ka ndalur palestrën për asnjë moment.

Më vonë ajo postoi pamje nga vendi ku po qëndrojnë dhe vendi dukej mjaft bukur.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat