E fejuara e Shpatit tregon se si filloi lidhja me këngëtarin

Mediale Vip

E fejuara e Shpatit tregon se si filloi lidhja me këngëtarin

Më: 26 janar 2021 Në ora: 17:44
Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij

Selvia ka rrëfyer detaje interesante nga lidhja me Shpatin.

Shpat Kasapi ka pak kohë që ka konfirmuar fejesën me Selvije Jaon, ndërsa solli edhe disa imazhe nga ceremonia e fejesës.

Së fundi, partnerja e këngëtarit është përgjigjur në pyetjet e shumta të ndjekësve, të cilët donin të dinin më shumë për çiftin.

Një prej tyre i shkruan “I ke bere ndonjeher grim Shpatit”, kurse Selvia tha se aty kishte filluar e gjithë historia e lidhjes së tyre.

“Po edhe prej aty ka filluar gjithcka. P.s kam shume pyetje per mua dhe Shpatin por qe preferoj qe cdo gje qe nga njohja e deri ne planet per te ardhmen te tregojme ne ndonje interviste e jo ketu. Faleminderit per mirekuptim”, shkruan ajo. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat