Vesa Luma takon Ambasadorin e Kosovës në Zelandë dhe Australi, ka dy fjalë për të

Mediale Vip

Vesa Luma takon Ambasadorin e Kosovës në Zelandë dhe Australi, ka dy fjalë për të

Më: 30 janar 2021 Në ora: 09:59
Vesa Luma me Ambasadorin e Kosovës në Zelandë dhe Australi

Vesa Luma kishte një takim të veçantë së fundi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, prej kohësh jeton dhe vepron në Zelandë të Re.

Ajo, së fundi me anë të një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se u takua me Ambadadorin e Kosovës në Zelandë dhe Australi, Hajdin Abazin dhe bashkëshorten e saj.

“Ishte kenaqesi e vecante te takohemi me Ambasadorin e Kosoves ne Zelande dhe Australi z.Hajdin Abazi dhe zonjen Fitore! Si vend i larget dhe me pak komunitet shqiptar eshte shume e rendesishme te perfaqesohemi denjesisht! Falemderit z.Ambasador!”, ka shkruar Vesa.

Vesa Luma, së fundi po i shijon ditët e verës në Zelandë, teksa po sjell fotografi të shumta nga atje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat