Njihuni me vjehrrën e Shpat Kasapit

Mediale Vip

Njihuni me vjehrrën e Shpat Kasapit

Më: 1 shkurt 2021 Në ora: 14:32
Shpat Kasapi dhe e fejuara e tij

E fejuara e këngëtarit ka publikuar një fotografi me nënën e saj.

Selvija ka postuar imazhin në Instagram duke i shkruar edhe një mbishkrim.

“Kam gjithë pasurinë e botës kur jam në krahët  e tu Mami”, ka shkruar ajo në fotografi.

Ndryshe, e fejuara e Shpat Kasapit është aktive me postime në rrjete sociale dhe shpeshherë publikon postime të shumta kësaj radhe ka ndarë një fotografi me nënën e saj.

Rikujtojmë se, Shpat Kasapi me Selvijen janë fejuar në muajin dhjetor.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat