Dafina Zeqiri komenton trendin e freestyle: Me kë e ka artistja?!

Mediale Vip

Dafina Zeqiri komenton trendin e freestyle: Me kë e ka artistja?!

Më: 3 shkurt 2021 Në ora: 17:48
Dafina Zeqiri

Freestyle janë goxha në trend kohëve të fundit, por jo të gjitha janë të momentit.

Kemi parë edhe të atilla që janë ushtruar shumë më parë se në momentin e interpretuar.

E këtë fenomen, Dafina Zeqiri nuk e ka lënë të kaloj pa një koment.

Në llogarinë e saj në Instagram, artistja ka publikuar definicionin e “freestyle” e cila do të thotë: “e pa shkruar, e pa ushtruar, e pa prerë dhe njëkohësisht forma më e vrazhdë e repit”.

E ka pasur me dikë në veçanti apo thjesht me fenomenin, kjo gjë nuk dihet, të paktën për momentin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat