Hueyda e dashuruar pas skive, por jo sepse është sport i bukur

Mediale Vip

Hueyda e dashuruar pas skive, por jo sepse është sport i bukur

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 06:37
Hueyda El Saied

Hueyda El Saied ka udhëtuar së fundmi për disa ditë pushimesh dhe po shijon më shumë se gjithçka skitë dhe praninë e më të dashurve për të. Artistja ama ka zbuluar se i do shumë skitë, por jo për arsyen që mendoni.

“Normalisht një palë ski janë mjeti i transportit për të shkuar tek liria, ose në rastin tim aksesor për të bërë disa foto”, ka shkruar ajo.

Fotot ajo i ka përmbledhur në një video ku duket që lëviz gjithë qejf siç i vjen për mbarë.

A nuk e kuptojmë të gjitha vajzat? Fundja çfarë vlere kanë pushimet pa ca foto të bukura.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat