Enca përmes Instagramit iu përgjigj të gjitha thashethemeve që qarkullojnë për të

Mediale Vip

Enca përmes Instagramit iu përgjigj të gjitha thashethemeve që qarkullojnë për të

Më: 5 shkurt 2021 Në ora: 15:15
Enca

Enca Haxhia ka bashkëbiseduar me fansat e saj në Instagram.

Enca ka bërë një bisedë me fansat e saj nëpërmjet Instagramit së fundmi.

Enca ua dha mundësinë të tregonin ndonjë thashethem që kishin dëgjuar për të dhe ajo do ju përgjigjej nëse është e vërtetë apo jo.

Dikush nga fansat e ka pyetur nëse është ‘lezbike’, sepse ka thashetheme për të.

“Nuk është e vërtetë. Ndonjëherë shpresoj shumë të isha, sepse meshkujt ta shpifin. Por nëse do të isha, ju të gjithë e dini se unë jam e hapur dhe e sinqertë mjaftueshëm që të isha e para për ta pranuar. Shumë dashuri për komunitetin”, tha Enca.

Ndërsa një tjetër fans pyeti nëse Enca ka kryer ndonjëherë operacione plastike.

“E gabuar. E gjitha nëna natyrë”, ka thënë ajo.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat