Vesa Luma thotë se kjo është gjëja e vetme që ju bën më të pasur

Mediale Vip

Vesa Luma thotë se kjo është gjëja e vetme që ju bën më të pasur

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 13:21
Vesa Luma

Vesa Luma kishte disa fjalë për udhëtimet.

Vesa Luma po e shijon në maksimum qëndrimin në Zelandë gjatë kësaj periudhe

Kjo ngase, gjatë kësaj periudhe, ajo po e shijon verën në Zelandë dhe po sjell fotografi të shumta nga atje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Së fundi, artistja publikoi disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregon një pamje mahnitëse në sfond.

“Udhëtimi është e vetmja gjë që mund ta blesh dhe që të bën më të pasur”, shkruan ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat