Shqipe Hysenaj zbulon sfidën që dy persona duhet ta kalojnë për të qenë bashkë

Mediale Vip

Shqipe Hysenaj zbulon sfidën që dy persona duhet ta kalojnë për të qenë bashkë

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 22:52
Shqipe Hysenaj

Ish-konkurrentja e emisionit “Përputhen” ka dhënë një deklaratë.

Sipas Shqipes që një çift të jenë së bashku duhet ta kalojnë një sfidë.

Ajo ka publikuar një fotografi teksa i ka venë edhe një mbishkrim.

“Dhe mos harroni: Dy persona para se të jenë bashkë me njëri-tjetrin duhet të bëhen në një mijë copash”, ka shkruar Shqipja.

Ndryshe, ish protagonistja e emisionit “Përputhen” vazhdimisht ka komentuar lidhjen e Teas me Andin duke e quajtur gënjeshtër derisa u zbulua gjithë e vërteta.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat