Luana shfaqet përvëluese nga pushimet

Mediale Vip

Luana shfaqet përvëluese nga pushimet

Më: 10 shkurt 2021 Në ora: 16:16
Luana

Moderatorja po vazhdon të shijojë pushimet.

Luana sapo ka publikuar një fotografi duke shijuar rrezet e diellit.

Ajo shihet e veshur me një bodysuit me ngjyrë të gjelbër teksa vëmendjen e marrin linjat e saj të bukura trupore.

Menjëherë pas publikimi të imazhit, Luana mori komente të shumta dhe pëlqime nga 2 mijë ndjekësit e saj.

Ndryshe, moderatorja nuk ka zbuluar se kush po e shoqëron në pushime pasi që nuk zbuluar detaje rreth udhëtimit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat